Diet Esthetic

Španielska firma s cca 30 ročnou tradíciou DIET Esthetic sa zaoberá výrobou kvalitných prírodných kozmetických produktov s použitím tých najmodernejších aktívnych látok (hadej a včelí jed, perly, zlato, diamanty, kaviár, slimačie sliz). Efektívne prípravky DIET Esthetic vychádzajúci z princípu anti aging reagujú na špecifické potreby najrôznejších typov pleti av dnešnej dobe sú k dostaniu aj ďaleko za španielskymi hranicami - napríklad v mnohých štátoch Európy, Ázie i Ameriky. Ku kľúčovým pilierom firmy DIET Esthetic patrí snaha o zachovanie kvalitného životného prostredia, dodržiavanie etických princípov a prísne laboratórne testovanie vyrábaných produktov.

 

Přírodní kozmetika DietEsthetic

 • Snake Active Essence - hadí jed Syn Ake
 • Bee Venom Essence - redukuje vrásky a oživí pleť
 • Beauty Advanced Pen-PCE o očné okolie
 • Argan Oil Essence - Arganový olej, elixír krásy a mladosti
 • Himalayan Goji - kozmetika s Kustovnica čínska
 • Caviar Essence - omladenie s kaviárom
 • Dragon 's Blood - Dračia krv navráti stratené mladosti
 • Snail Extract - hydratácia s slimačím slizom
 • Gold Essence - omladenie a hydratácia so zlatom
 • Diamond Essence - oslnivá jasnosť s pravými diamantmi
 • Pearl Essence - obnova nových buniek
 • Excite - erotická kozmetika

Kozmetika DietEsthetic

Prírodnú kozmetiku Diét Esthetic nekúpite v žiadnej drogérii ani v predajniach s tzv.kozmetikou. Prírodnú kozmetiku dietEsthetic nenájdete v žiadnej lživé televíznej reklame, ktorá Vám bude tvrdiť, že sa Vaše riasy samy predĺži o 200%.

Prírodnú kozmetiku dietEsthetic používajú ženy na celom světěa to už od roku 1985.

Dietesthetic špecializuje sa na vývoj, výskum a výrobu kozmetických, dietetických, veterinárnych, fytosanitárnych prípravkov a voľne predajných liečiv produktov. Zloženie výrobkov vychádza z najmodernejších poznatkov dermatológie a je koncipované tak, aby malo hypoalergénne vlastnosti s možnosťou použitia pre najširší okruh zákazníkov všetkých vekových skupín. Stratégia spoločnosti v sebe spája: technologickú inováciu, vzdelávanie všetkých zamestnancov a snahu o najvyššiu kvalitu vo výrobných procesoch.

Prírodná kozmetika je to najlepšie, čo môžete vašej pleti a pokožke dopriať. V našom internetovom obchode ponúkame produkty španielskej spoločnosti Dietesthetic.

Prírodná kozmetika Dietesthetic dokonale vyživuje a regeneruje pleť do hĺbky. Dodáva ju potrebnú hydratáciu a vyhladzuje vrásky. Po ošetrení prírodnou kozmetikou zostane vaša pleť krásne jemná. Je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane extrémne citlivej. Väčšina produktov obsahuje Aloe Vera, ktoré spolu s hydratačnými faktormi chráni pokožku po celý deň.

Všetky zložky tejto prírodnej kozmetiky sú iba rastlinného pôvodu. Obsahujú veľké množstvo prírodných vitamínov, antioxidantov a hydratačných látok toľko potrebných pre naše zdravie. Prírodná kozmetika neobsahuje žiadne chemické látky, parabény, alergény a ďalšie látky, ktoré môžu spôsobiť alergie alebo sú spojené s rizikom výskytu rakoviny. Vďaka absencii minerálnych olejov nezanecháva mastné stopy, pokožka môže voľne dýchať.

 

 

Krémy Diet esthetic

 
    Goji pleťový krém
    Arganový pleťový krém
    Gold - krém so zlatom
    Hadí pleťový krém
    Kaviárový pleťový krém
    Perlový pleťový krém
 

Telové mlieka Dietesthetic

 
    Goji telové mlieko
    Hadí telové mlieko
    Kaviárové telové mlieko
    Kaviárové telové mlieko
 

Pleťová séra Dietesthetic

 
    Hadí pleťové sérum
    Kaviárové pleťové sérum
    Perlové pleťové sérum
 

Dietesthetic Aloe Vera

 
    Aloe Vera Gel
    Aloe Vera krém na ruky
 

Špeciálna starostlivosť- Dietesthetic

 
    Arganový olej
    Peeling pleťový 3 v 1
    Roll on
    Technology Advanced Pen

Diet Esthetic

A spanyol cég mintegy 30 éves tapasztalattal DIET Esztétikai már régóta minőségű természetes kozmetikai termékeket a legkorszerűbb hatóanyagokat (kígyó és a méh méreg, gyöngy, arany, gyémánt, kaviár, csiga iszap). Tényleges előkészületeket ÉTREND Esztétikai elve alapján az anti aging reagál sajátos szükségleteit a különböző típusú bőrre, és ma szerzés messze spanyol határokon - például számos országban Európában, Ázsiában és Amerikában. A legfontosabb pillére a vállalat DIET Esztétikai tartalmazza azokat az erőfeszítéseket, hogy megőrizze a minőségi környezet, az etikai elvek és szigorú laboratóriumi vizsgálatok gyártott termékek.
 

A természetes kozmetikumok DietEsthetic

 
 • Snake Aktív Essence - Venom Syn Ake
 • Bee Venom Essence - csökkenti a ráncokat és újjáéleszteni a bőr
 • Advanced Beauty Pen-PCE on szem környékén
 • Essence of Argan Oil - Argan olaj, elixírje szépség és fiatalság
 • Himalája Goji - kozmetikumok goji
 • Caviar Essence - fiatalító kaviárral
 • Dragon Blood - Dragon Blood visszatér elveszett ifjúság
 • Csiga kivonat - hidratálás csiga iszap
 • Arany Essence - fiatalító és hidratálás arany
 • Diamond Essence - ragyogó tisztaság valódi gyémánt
 • Pearl Essence - megújítása új sejtek
 • Excite - erotikus kozmetika

Kozmetikai Diet Esthetic

A természetes kozmetikumok Diéta Esztétikai nem vásárolnak olyan drogériákban vagy üzletek tzv.kozmetikou. A természetes kozmetikumok dietEsthetic talál semmilyen hamis televíziós reklámok, hogy azt állítják, hogy a szempillák magukat meghosszabbítható 200%.
DietEsthetic természetes kozmetikumok használják a nők az egész světěa is 1985 óta.
Dietesthetic specializálódott a fejlesztés, a kutatás és a termelés a kozmetikumok, táplálék, állat-, növény-egészségügyi termékek és a vényköteles gyógyszereket. Összetétele termékek a legújabb ismeretek bőrgyógyászat és úgy tervezték, hogy hipoallergén tulajdonságokat a használata a legnagyobb csoport az ügyfelek minden korosztály számára. A stratégia ötvözi: a technológiai innováció, a képzés a személyzet valamennyi tagja, és az erőfeszítéseket a legjobb minőségű a termelési folyamatokban.
Természetes szépség a legjobb, amit lehet, hogy a bőr és kényeztesse bőrét. Az online áruház, kínálunk termékeket spanyol cég Dietesthetic.
A természetes kozmetikumok Dietesthetic tökéletesen táplálja és regenerálja a bőrt alaposan. Hozzáteszi szükséges hidratálást és a ráncokat. A kezelés után, a természetes kozmetikumok tartja a bőrét puha. Alkalmas minden bőrtípusra, beleértve a rendkívül érzékeny. A legtöbb termék tartalmazó Aloe Vera, hidratáló anyagokkal együtt megvédi a bőrt a nap folyamán.
Minden összetevő a természetes kozmetikumok csak növényi eredetű. Ezek tartalmazzák rengeteg természetes vitaminok, antioxidánsok és hidratáló anyagok nagy szükség van az egészségünkre. A természetes kozmetikumok nem tartalmaz semmilyen anyagot, parabének, allergének és egyéb anyagok, amelyek allergiát okozhatnak, vagy kapcsolódnak a rák kockázatát. Hiányában az ásványi olaj nem hagy zsíros jelek, bőr lélegezni szabadon.
 
 
Krémek Diet Esthetic
 
    Goji krémet
    Argan arckrém
    Arany - krém arany
    Snake krémet
    Caviar krémet
    Pearl arckrém
 
Krémek Dietesthetic
 
    Goji testápoló
    Snake testápoló
    Caviar testápoló
    Caviar testápoló
 
Arcápoló szérum Dietesthetic
 
    Snake skin szérum
    Caviar arc szérum
    Pearl arcápoló szérum
 
Dietesthetic Aloe Vera
 
    Aloe Vera gél
    Aloe Vera kézkrém
 
Különös gondot-Dietesthetic
 
    Argan olaj
    Peeling Face 3 az 1-ben
    Roll on
    Advanced Technology Pen

Fotogaléria: DietEsthetic