Goji Ramissio

registrácia: razat.ramissio.com  sponzor: ID 100747 RAZAT STYLE SK, s.r.o. Dušan Binka

1.Go Ramissio 500ml - rodinné balenie

stopercentná šťava z tých najkvalitnejších bobúľ Goji kustovnica čínskej z oblasti Ninxia . Goji poznala už čínska medicína v minulosti pre svoj ​​liečivý a blahodárny vplyv , ale aj ako " ovocie nesmrteľnosti " . Vďaka vysokému obsahu vitamínu C , betakorotenu a ďalším prírodným antioxidantom je jednou z najzdravších potravín sveta .

Odporúčané dávkovanie Goji Ramissio : 25ml 1x denne , pri vyššej psychickej a fyzickej záťaži môžu byť dávky až dvoj alebo trojnásobné

 


2.Goji Ramissio extrakt 10 x 10 ml - najmä pre kozmetické účely , pre vnútorné použitie , do kabelky , pri náhlom strese či úbytku energie

čistý koncentrovaný extrakt z Goji je vhodný najmä ku kozmetickému použitie. Pravidelné užívanie jednej fľaštičky Goji extraktu 10ml , predstavuje dennú dávku antioxidantov a ďalších výživných látok a minerálov , spomaľuje starnutie , zlepšuje imunitu a zrak , podporuje vitalitu telesných orgánov a správnej funkcie tela . Navyše sú výskumy preukázané aj účinky protirakovinové .

Zloženie : 100 % šťava z Goji , med

Odporúčaná dávka Goji Ramissio Extrakt : 10ml jedenkrát až dvakrát denne , pri väčšej psychickej a fyzickej záťaži odporúčame dávkovanie Goji zvýšiť . Pred použitím dobre pretrepte .


3.Ramissio Collagen 6 x 50ml

kolagén je nazývaný elixírom mladosti a vitality , je získavaný z rýb , a je v súčasnosti tým najlepším zdrojom kolagénu pre náš organizmus . Kolagénový dring Ramissio zvyšuje pružnosť pleti , vyhladzuje vrásky a podporuje vitalitu celého tela .

Zloženie Collagen Ramissio : demineralizovaná voda , kolagén z morských rýb ( 8000mg/50ml- jedna lahlička ) , čučoriedkový extrakt , pektín , kyselina citrónová , citran sodný , sukralóza , maltodextrín , aróma , vitaminc , vitaminB3
Dávkovanie : 50ml denne , pred použitím fľaštičku pretrepte .

 

4.Ramissio DETOX Plasters 12ks - detoxikačné náplasti

Po mnoho storočí užívali čínski dedinčania rôzne masti z výťažkov stromov na liečbu rôznych chorôb . Ich zázračné účinky vám teraz prinášame v podobe detoxikačných náplasti Detox Ramissio , ktoré umožňujú rýchlu úľavu od rôznych problémov spôsobených toxínmi oslabenou imunitou .Detoxitačnímími náplasťami Ramissio zbavíte telo škodlivých toxických látok .
Balenie : 12ks náplastí

Použitie Detox Plasters Ramissio : detoxikačnú náplasť ( vrecúško s extraktom ) nalepíme doprostred náplasti a prilepíme na umytú časť tela a necháme pôsobiť 6-8 hodín . Odporúčame cez noc . Miesto aplikácie : chodidlá , ale môžeme aplikovať priamo na postihnuté miesta napr krk , ramená , lakte , chrbát alebo kolená .