DEODORANT-KRÉM NA CHODIDLA

31.03.2013 22:31

 

DEODORANT-KRÉM NA CHODIDLA, LAVILIN

  Prírodný deodorant pre ženy aj mužov
10 ml
REVOLÚCIA JEDNEJ JEDINÉ APLIKÁCIE
Bez alkoholu, bez alumínia a bez parabénov!
Nie je potrebné znovu aplikovať ani po kúpeli, ani po cvičení,
     ani po namáhavej činnosti - Vodeodolný. Ideálny pre športovcov!
 
Jedno použitie - úplne odstraňuje zápach potu až na 7 dní. Malé množstvo (kvapôčka) dezodorantu krému - dlhodobá ochrana pred zápachom. Pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúča aplikovať na noc, pred spaním. Lavilin - Vodeodolný! Športovanie, kúpanie ani iné fyzicky náročné činnosti neruší a neovplyvňujú účinky Lavilin prípravku. Nie je potrebné znovu aplikovať ani po kúpeli, ani po cvičení, ani po namáhavej činnosti - Vodeodolný. Ideálny pre športovcov! Delikátna a upokojujúce výťažky z bylín hydratujú, zhebčují a poskytujú ochranu.
 

Inštrukcie - pre každé chodidlo:

 
Chodidlo umyte a dôkladne vytrite do sucha. Priloženú lopatku naneste malé množstvo (kvapôčku) Lavilin prípravku na končeky prstov Vašich rukách.
 
Prípravok nežne rozotrite po celej ploche chodidla v dvoch rovnobežných líniách smerom od prstov k päte, a rovnako tak kvapôčku prípravku rozotrite zospodu prstov na nohách a medzi nimi.
 
Pred prvým použitím: Zdržte sa používanie akéhokoľvek iného dezodorantu na dobu 48 hodín, aby ste očistili a pripravili Vašu pokožku k účinku Lavilin deodorantu a umožnili dosiahnuť maximálnu ochranu Vašej pokožky.
 

Aplikácia všetkých prípravkov Lavilin:

• Aplikáciu dezodorantu opakujte iba vtedy, až sa zápach znovu objaví.
• Nepoužívajte bezprostredne po holení alebo na podráždenú a popraskanú pokožku.
• Efektívnosť sa môže líšiť v závislosti na individuálnom životnom štýle jednotlivcov.
 
Používajte iba podľa inštrukcií. Neužívajte vnútorne. Vyhnite sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 
Adaptačné doba: Váš prechod k "zdravému dezodorantu" môže celkovo trvať 5-7 riadnych aplikácií, po ktorých dosiahnete maximálne efektívneho individuálneho účinku Lavilin prípravku. "Dezodorant skutočne funguje". V prípade, že sa predsa len počas dňa opäť objaví zápach potu, nie je potrebné sa umývať, len jednorázovo aplikujte Lavilin dezodorant prípravok a Váš problém razom zmizne.
 
 
Obsah: 10 ml - vystačí na cca 6 mesiacov.
 
Efektívnosť a dĺžka pôsobenia sa môže líšiť v závislosti na životnom štýle jedinca.
 
 
 
Ingrediencie:
 
Ricinus communis (Castor) Seed Oil & HYDROGENATED Castor Oil & Copernic Cerifera (Carnauba) Wax, Talc (pharma), Zinc Oxide, Potato Starch (modified), ethylhexylglycerin, Trietylester citrate, chamomilla recutita (Matricaria) extract; Glycine soya, Calendula officinalis flower extract, Arnica montana flower extract, tocopherol, tetrasodium EDTA (tetrasodium edetate dihydrate), fragrance, O-Cymen-5-Ol.