Dermaheal 2 weeks miracle

30.03.2013 01:05

 

Trápia vás vrásky okolo očí? Takmer každá žena túži po pleti bez známok viditeľných nedokonalostí spôsobených jej starnutím a preto neustále vyhľadávajú "zázračné" prípravky v túžbe tento proces čo najviac spomaliť. Marketingoví experti si toho sú veľmi dobre vedomí a dočista zavaľuje trh prípravkov sľubujúcimi večne mladý vzhľad. Rozhodli sme sa bližšie pozrieť na kozmetickú radu proti vráskam ocenenú čitateľkami britského časopisu Woman.
 
Tento prípravok na vrásky bol vyvinutý v Južnej Kórei, krajine kde sú ženy takmer posadnuté dokonale hladkú pleťou a kde sú lekárske výskumy na jedných z najvyšších úrovní na svete.
 
Zaujala nás predovšetkým prítomnosť nanokapslí vo vysoko koncentrovaných sérach. Určite ste si všimli, že pri profesionálnom ošetrení v kozmetických salónoch sa dáva prednosť pred klasickými krémy práve im. Dôvod je jednoduchý, účinné látky sú vďaka špeciálnej technológii ďaleko lepšie uchované a cez vrchnú vrstvu pokožky sa v nich prítomné látky môžu dostať do hlbšej vrstvy pokožky, zatiaľ čo krémy dosiahnuť iba mierne pod jej vrchnú vrstvu. A aké látky tieto prípravky obsahujú? Vedľa hydratačných a ošetrujúce zložky, ktoré nájdeme v základoch každého moderného kozmetického prípravku sú obohatené o biomimetické peptidy, čo sú látky so schopnosťou dokonale napodobniť rodičovskej bunky a vytvárať rastový hormón, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba buniek nových. Zjednodušene povedané, regeneruje pleť od základu a tá potom vyzerá zdravšie a prežiarené. Ich použitie v zložení u bežne dostupných prípravkov nie je bohužiaľ príliš časté. Ďalším zaujímavým faktom je to, že sa jedná o rýdzo prírodný prípravok bez použitia parabénov (skupina chemických látok).
 
Sada týchto výrobkov sľubuje viditeľné omladenie za 14 dní používania. Nečakajte však, že po uplynutí tejto doby ako mávnutím čarovného prútika budete vyzerať o 10 rokov mladší a naďalej sa nebudete musieť o pleť úpenlivo starať. Samozrejme aj tu platí, že sa musí dodržiavať odporúčané postupy aplikácií a je nutné ich pleti dopriať aj potom čo dosiahnete požadovaný výsledok. Prípravky sú určené ženám od 30tich rokov. S prihliadnutím na zloženie však nie je nijako vylúčené ich používať aj vo skoršom veku vzhľadom k prevencii. V kozmetike totiž platí, že čím skôr začnete proti vráskam bojovať, tým viac bude váš boj účinný. V porovnaní s ostatnými radami na trhu má Dermaheal 2 Weeks Miracle pomerne priaznivú cenu. Za sadu špeciálneho roztoku vyrovnávajícího ph hodnotu vašej pokožky, séra obsahujúceho aktívne látky uchované technológií nanokapslí, krému, ktorý má za úlohu pleť chrániť a zlepšovať elasticitu pokožky podporou tvorby kolagénu a očného krému obsahujúceho peptidy, ktorý pomôže vyhladenie pleti v oblasti očného okolia a minimalizáciu tvorby vrások nových zaplatíte okolo 55 eur.
 

Celý sortiment Dermaheal